Czcionka

O nas

Uruchamiając telewizję internetową KORGO.TV , mamy nadzieję wypełnić lukę w propagowaniu tematów kulturalnych i poezji w mediach.
Zakładamy, że telewizja, jeśli chce naprawdę zaistnieć w sieci, nie może być już dłużej jednokierunkowym kanałem komunikacji, ale powinna mówić nowym językiem , którego podstawą jest komunikacja dwukierunkowa, podatność na ciągłe zmiany, wolny wybór czasu, sposobu i formy odbioru treści.
Telewizja internetowa nie realizuje się poprzez odtwarzanie tradycyjnej ramówki w sieci, ale poprzez zmianę podejścia do formy nadawania treści. Niekoniecznie rządzić musi tutaj jakość, ale otwarcie się na potrzeby użytkownika, który sam wybiera sobie to, co chce oglądać w danej chwili.
Mamy nadzieję, że nasz serwis szybko znajdzie licznych sympatyków. Liczymy na współpracę w tworzeniu nowego medium przeznaczonego dla ludzi wrażliwych i poszukujących wartościowych informacji z dziedziny kultury.

 

SUBSKRYBCJA WIADOMOŚCI

Jeśli chcesz być informowany/a o nowościach w naszym serwisie wpisz swoje imię i adres e-mail a będziemy Ci wysyłać wiadomości po dodaniu nowego filmu.

Twoje imię:

Twój adres:

Aktualnie gościmy:

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Jesteś    osobą odwiedzającą naszą witrynę.